Sprzedaż
Akumulatorów

Akumulatory Prawobrzeże Szczecin

Atrakcyjne ceny

W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju akumulatory w atrakcyjnych cenach.

Duży wybór

Szeroki wybór akumulatorów różnych rodzajów, w tym akumulatory samochodowe, motocyklowe, żelowe, AGM itp.

Najlepsze marki

W ofercie posiadamy akumulatory sprawdzonych i renomowanych marek.

AKUMULATORY.ZS

SPRZEDAŻ AKUMULATORÓW

Nasz sklep to miejsce, w którym znajdziesz różnego rodzaju akumulatory przeznaczone do różnych zastosowań. Sklep znajduje się w prawobrzeżnej części miasta. Oferujemy szeroki wybór akumulatorów różnych rodzajów, w tym akumulatory samochodowe, motocyklowe, żelowe, AGM, akumulatory trakcyjne, do łodzi i kamperów oraz przemysłowe. Asortyment obejmuje produkty renomowanych marek, takich jak Bosch, Exide, Varta, Yuasa i inne. Oferujemy akumulatory wysokiej jakości i udzielamy gwarancji, co daje klientom pewność co do jakości zakupionego produktu.

Pracownicy sklepu są kompetentni i chętni do udzielenia pomocy klientom w doborze właściwego akumulatora do ich potrzeb. Mogą również doradzić klientom w kwestiach związanych z obsługą i konserwacją akumulatorów. 

Bogaty wybór

Oferujemy różnego rodzaju akumulatory, aby sprostać potrzebom klientów. Obejmuje to akumulatory samochodowe, motocyklowe, trakcyjne i wiele innych.

Wsparcie i doradztwo

Pracownicy naszego sklepu są kompetentni i mogą pomóc klientom w doborze właściwego akumulatora do ich potrzeb. Mogą też udzielać informacji na temat obsługi i konserwacji akumulatorów.

Markowe produkty

Nasz sklep specjalizuje się w sprzedaży akumulatorów renomowanych marek, które są znane z wysokiej jakości i niezawodności.

OSOBOWE, CIĘŻAROWE, ROLNICZE

Akumulatory rozruchowe do wszystkich typów pojazdów.

MOTOCYKLOWE, DO ŁODZI I KAMPERÓW

Akumulatory do motocykli, quadów, łodzi i kamperów.

TRAKCYJNE I PRZEMYSŁOWE

Szeroki wybór akumulatorów kwasowych, żelowych i AGM.

OLEJE I DODATKI

Największa oferta olejów i dodatków samochodowych w Szczecinie.